BAZA


Opis:

Jeżeli uważasz, że źródło światła powinno spełniać nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną, to z pewnością zainteresuje Cię oprawa halogenowa LED szklana polecana przez sklep Ultra-Elektro. Jest to firma, która od lat zajmuje się sprzedażą nowoczesnych rozwiązań do oświetlenia domów i budynków użyteczności publicznej starająca się, aby w jej asortymencie były wyłącznie najwyższej jakości produkty znanych producentów polskich i zagranicznych.

Wspomniana wyżej oprawa może zostać użyta nie tylko we wnętrzach domu, ale także w każdym innym pomieszczeniu gdzie liczy się estetyka i elegancja. Lampy te doskonale wpisują się w każdą aranżację, ponieważ dostępne są w wielu kolorach od klasycznej czerni i bieli poprzez żółć, niebieski, fioletowy i brązowy. Są one wykonane z wysokogatunkowego szkła polerowanego oraz oksydowanego aluminium i cechuje je ciekawy design i niezwykła trwałość. Klienci, którzy je zakupią, z pewnością będą z nich niezwykle zadowoleni, ponieważ są nie tylko piękne, ale także oszczędzają energię.

Dodano: 2018-12-12
LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.


Strona: https://www.ultra-elektro.pl/

Adres: Stalmacha 7, 47-400, Racibórz

Tel: 882 520 045

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


nungeress dodał komentarz 2019-04-16 10:45:19 Ocena 4

Ten sklep z oświetleniem trafia w zapotrzebowanie klientów na wysokiej jakości źródła światła. Zachęcam was do zapoznania się z ich ofertą, bo dzięki niej możecie mieć nowoczesne oświetlenie u siebie w domu czy firmie.


Inne W Okolicy