BAZA


Opis:

W dzisiejszych czasach standardem są duże, szklane ekrany zamontowane w smartfonach. Niestety, to właśnie ten element najczęściej ulega uszkodzeniu. W wielu przypadkach naprawa polega na wymianie digitalizera, szybki lub też całego wyświetlacza. Zepsuty smartfon należy oddać do sprawdzonego i profesjonalnego serwisu, w którym pracownicy szybko i sprawnie przywrócą jego dawną funkcjonalność.

Jednym z nich jest Kom-Serwis, dla którego wymiana szybki w iPhone6 w Warszawie nie ma żadnych tajemnic. Zbity ekran może wywołać panikę, szczególnie w przypadku posiadaczy nowoczesnych i drogich modeli, jednak prawda jest taka, że naprawa smartfonów nie  musi być droga, a z całą pewnością jest znacznie bardziej opłacalna od konieczności kupowania nowego telefonu. Firma ta oferuje korzystne ceny i gwarantuje sprawne wykonanie wszystkich usług.

Dodano: 2018-12-28
Kom-Serwis Sebastian Maścibrocki


Strona: https://gsm-ursus.pl/

Adres: Dzieci Warszawy 9, 02-495, Warszawa

Tel: 888733744

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


asoudect dodał komentarz 2019-05-22 15:03:03 Ocena 3

W tym serwisie można liczyć na sprawną i profesjonalną naprawę urządzeń Apple. Moim Iphonem właśnie się tak zajęli, choć wydawało mi się, że nie da się już go przywrócić do życia.


Inne W Okolicy