BAZA


Opis:

Montaż domofonu zalicza się do prostych i niedrogich instalacji dźwiękowych umożliwiających komunikację na nieduże odległości. Urządzenia te polecane są szczególnie tam, gdzie liczba lokatorów i kontrolowanych wejść jest ograniczona. Na tę chwilę tego typu systemy pracują jeszcze w zdecydowanej większości budynków. Są one tradycyjnym elementem wyposażenia większości kamienic.

Firma Monitoring&IT oferuje zarówno proste, analogowe domofony, jak i znacznie bardziej rozbudowane systemy zabezpieczeń wejść do budynków, np. poprzez kod lub kartę. Ponadto system cyfrowy można w dowolny sposób rozbudowywać  i wymaga mniejszej ilości okablowania niż wspomniane urządzenie analogowe.

W celu poprawy bezpieczeństwa można także zastosować wideodomofon. Zewnętrzne urządzenie wyposażone  jest w kamerę, natomiast na panelu wewnętrznym znajduje się monitor wyświetlający rejestrowany obraz.  Wideodomofony są chętnie wybierane przez właścicieli domów jednorodzinnych oraz mają szerokie zastosowanie w nieco większych obiektach użyteczności publicznej czy komercyjnej.

Dodano: 2019-05-11
Monitoring & IT


Strona: https://monitoring-it.pl/

Adres: Tetmajera 19, 31-352, Kraków

Tel: 883287742

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne W Okolicy