BAZA


Opis:

Niewiele jest takich przedsiębiorców oferujących kominki, jak pan Mikołajczak, który nie tylko oferuje różnego typu wkłady kominkowe i kominki, ale także rozszerzył swoją ofertę o projektowanie, fachowy montaż i serwis, aby klienci pragnący cieszyć się widokiem płonącego na palenisku ognia, w każdej chwili mieli dostęp do jego usług. Firmę tę znajdziesz na stronie kominki-m.pl, gdzie dostępna jest nie tylko pełna oferta sklepu, ale także niektóre dotychczasowe realizacje. Oglądając je, można poznać cały kunszt i serce, które w usługi wkłada załoga tego przedsiębiorstwa.

W asortymencie sklepu znajdują się wkłady kominkowe między innymi takich firm jak Kobok, Hajduk, Kratki i MCZ. Są to marki uznane nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach europejskich, a także poza Europą. Wszystkie oferowane tutaj produkty są dokładnie przemyślane i, choć może wyglądają podobnie, różnią się od siebie technologiami i zastosowanymi materiałami. Jeżeli marzysz o mroźnych zimowych wieczorach spędzonych z książką przed kominkiem, odezwij się do tej firmy, a ona pomoże Ci spełnić Twoje marzenia.

Dodano: 2018-12-09
Kominki Mikołajczak


Strona: https://www.kominki-m.pl

Adres: Mińska 12, 61-049, Poznań

Tel: 726001145

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Weronika Urbańska dodał komentarz 2019-05-21 13:31:57 Ocena 3

Do naszego domu także kupiłam kominek od firmy Mikołajczak i teraz razem rodzinnie siedzimy przed kominkiem i patrzymy na palące się drwa.


Inne W Okolicy